Cīņas māksla

Astoņi priekšmeti, kurus neiegādāties Melnās piektdienas iepirkšanās drudzī

Pretojieties kārdinājumam iegādāties šos priekšmetus populārās iepirkšanās laikā. Lielākā daļa ASV zina, ka Melnā piektdiena ir labākā diena, lai atrastu lielu izpārdošanu un ierobežota laika atlaides tādiem priekšmetiem kā televizori, ierīces un apģērbs, bet ir pārsteidzošs produktu skaits no kuriem izvairīties populārās iepirkšanās laikā, ja vēlaties labākos darījumus. Šeit ir astoņi šādi priekšmeti, kurus var iegādāties pēc pasaules iepirkšanās neprāta promoții.

Rotaļlietas

Lai gan rotaļlietas ir mīļākā Ziemassvētku dāvana un populāra prece izpārdošanas laikā. Tomēr šāda veida precei ir ierobežots glabāšanas laiks, un reti ir tā, ka viena un tā pati rotaļlieta ir pieprasīta ilgāk par vienu sezonu. Labākais laiks, lai iegādātos rotaļlietas, ir pēc Melnās piektdienas, bet pirms Ziemassvētkiem, kad mazumtirgotāji ir gatavi iztukšot inventāru, jo lielā iepirkšanās sezona iet uz beigām, atskaitot protams tos cilvēkus, kuri mēdz iegādāties lietas

Svētku dekori

Ja jūs mēdzat plānot iepriekš, labākais laiks, lai nopirktu svētku dekorus nav Melnajā piektdienā vai tieši pirms brīvdienām, bet tikai pēc iepirkšanās trakuma. Tieši pēc Ziemassvētkiem, visu veidu svētku dekori ir pieejami ar lielām atlaidēm. Pat Maksimā, kur tiek piedāvāti dekori par salīdzinoši izdevīgām cenām, pēc svētku laikā ir iespējams atrast mākslīgās egles, eglīšu rotājumus, svētku krūzītes, dāvanu papīru u.c. līdz pat ar 90% atlaidi ar vai bez klienta kartes. Negatīvie faktori: jums būs jāgaida līdz nākamajiem Ziemassvētkiem pirms varēsiet to izmantot.

Fitnesa aprīkojums

Lielākajai daļai no mums Melnā piektdiena ir laiks, kad mēs ļaujamies vaļējībām un uzkrājam papildus lieko svaru nevis ieturam vai atgūstam formu. Tas mainās Jaunajā gadā, jo vairāk cilvēku apņemas uzlabot savu veselību. Janvārī fitnesa aprīkojumam un ar to saistītiem priekšmetiem ir lielāks pieprasījums un līdz ar to arī lielāks uzcenojums. Turklāt, februārī jūs varat gūt vēl labāku piedāvājumu, kad fitnesa aprīkojuma pārdošana sāk palēnināties un parādās vairāk atlaides.

Ziemas apģērbs

Labākais risinājums ir meklēt apģērbu tā sezonas beigās. Tātad, ja jūs meklējat ziemas drēbes, Melnā piektdiena nav labākais laiks, lai iegūtu veiksmīgu piedāvājumu. Ja jūs varat gaidīt, jūs atradīsiet vislabākos ziemas apģērbu piedāvājumus janvārī vai tieši pirms mazumtirgotāji pāriet no ziemas krājuma uz pavasara inventāru.

Gultas veļa

Ja jūs meklējat gultas veļu, labākais laiks lai iepirktos nav Melnā piektdiena. Tas ir laikā, kad ir pieejamas citas izpārdošanas, kad mazumtirgotāji pārdod gultas veļu un palagus. Faktiski, daudzās valstīs Baltā nakts ir tradīcija ir mazumtirdzniecības tradīcija, kas bija pirms Melnās piektdienas. Tātad, septembris ir labākais laiks, lai atjaunotu savu guļamistabu, kamēr dienas joprojām ir īsas un naktis ir garas.

Pagalma mēbeles

Ziemā vai Melnajā piektdienā ir grūti atrast piedāvājumus pagalma mēbelēm. Ziemas brīvdienu sezonā ir ierobežota pieejamība, un mazumtirgotāji parasti neizmanto pagalma mēbeles saviem izpārdošanas piedāvājumiem. Labākais laiks pagalma mēbeļu iegādei ir vasaras beigās, jo sevišķi augustā, kad cilvēki gatavojas pavadīt mazāk laika ārā.

Iekštelpu mēbeles

Melnajā piektdienā ir ne tikai grūti atrast piedāvājumus ne tikai āra bet arī iekštelpu mēbelēm. Labākais laiks iekštelpu mēbeļu iegādei ir no janvāra līdz martam, kad mazumtirgotājiem ir pietiekama pircēju aktivitāte, lai piedāvātu labu izvēli un pievilcīgas atlaides credit de nevoi personale online.

Šie ir tikai astoņi priekšmeti, kurus labāk neiegādāties Melnajā piektdienā, bet citā laikā. Vai jūs varat iedomāties citu produkciju un tās izdevīgāko iegādes laiku?